ON-LINE

Рівняни, які мають страховку життя, можуть отримати податкову знижку

неділя, 21 лютого 2021
Податківці розповіли, як скористатися своїм правом на знижку

Рівняни, які користуються послугами страхування життя або накопичувальним страхуванням, можуть скористатись податковою знижкою.

За повідомленням ДПС у Рівненській області витрати на здійснення страхових платежів за договорами довгострокового страхування життя та пенсійних внесків в рамках недержавного пенсійного забезпечення можна декларувати як за себе, так і за члена сім’ї першого ступеня споріднення.

До податкової знижки у 2021 році можна віднести суму витрат, яка не перевищує 2940 грн на місяць для самого платника податку і 1470 грн на місяць – для члена сім’ї першого ступеня споріднення. 

Нагадуємо, що до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, платіжними дорученнями, прибутковими касовими ордерами, меморіальними ордерами, тощо. 

Декларант повинен надати довідку щодо офіційно задекларованих доходів у вигляді заробітної плати, а також договір довгострокового страхування життя.

Податківці зауважують, що  приватні підприємці такого права не мають, фізична особа – підприємець має право на отримання податкової знижки тільки якщо вона є найманим працівником і має дохід у вигляді заробітної плати від роботодавця.

Якщо нарахування податкової знижки являється єдиною підставою для заповнення декларації про майновий стан і доходи, то вона має бути подана до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи до 31 грудня 2021.

Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Усі деталі на сайті ДПС у Рівненській області. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено хаскі

    В районі Автовокзалу знайдено хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Знайдено маленького собачку

    Увага тому, хто загубив маленького песика чорного окрасу з нашийником! Його знайшли в районі...
  • Знайдено вівчарку

    На Костромській, 49 знайдено вівчарку з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ