Жінки та діти плакали на Соборній у Рівному (16 ФОТО)

Їхні переживання, нарешті, закінчилися

У військовій частині на Соборній, у Рівному, сьогодні, 2 травня, зустрічали військових, які повернулись із зони бойових дій на Донбасі.

Жінки, дівчата та діти плакали від щастя. Бо, нарешті, дочекались своїх чоловіків та батьків з війни.

Начальник прес-служби управління оперативного командування «Захід», полковник Анатолій Прошин повідомив таке:

До Рівного із зони проведення антитерористичної операції повернулися військовослужбовці Рівненського гарнізону. Вперше за чотири роки війни особовий склад військових частин оперативного командування «Захід» повернулися у повному складі до пункту постійного дислокації в місто Рівне.

За словами Анатолія Прошина, нині на військовослужбовців чекає відпочинок, відновлення боєздатності, поповнення особовим складом та доукомплектування новітніми зразками техніки та озброєння.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень