«Спосіб змусити маршрутки зупинятися військовим є», - Укртрансбезпека і влада Рівненщини

Перевізників обіцяють проконтролювати

Адже військові скаржилися, що водії маршруток не зупиняються їм, зокрема на зупинці біля військового полігону. Адже не хочуть безплатно везти учасників бойових дій.

Керівник обласного управління Укртрансбезпеки Микола Коваленко пояснив, що на зупинці має бути розміщена інформація про автобуси, які зобов’язані на ній зупинятися, згідно з розкладом руху. Якщо такої інформації нема, він радить звернутися до свого військового командира:

Порадьте їм через свого командира звернутися до замовника перевезень (це управління інфраструктури і промисловості ОДА), щоби вони надали інформацію, які автобусні маршрути мають зупинку на цій ділянці автодороги.

Також Микола Коваленко каже, що завжди штрафує перевізників, які відмовляються безплатно везти учасника бойових дій:

Я б, будучи водієм, військовому зупинився. Адже коли стоїть військовий, ти знаєш, що тут полігон і тут готують людей не для відпочинку на Багамах, а для того, щоб обороняти державу.

 

І завжди застосовую штрафні санкції до перевізників, які не беруть безкоштовно учасників бойових дій, АТО та інвалідів війни. Нагадаю про це на нараді перевізникам.

А начальник обласного управління інфраструктури і промисловості Федір Мисюра пообіцяв:

Наскільки знаю, там, біля полігону, зупинка є споконвік. Не вперше постає це питання і вже порушували його на зустрічах з перевізниками. Запрошували представників спілки учасників бойових дій. Тоді ситуація трохи владналася. А зараз, я так розумію, знову є прецеденти, коли водії не зупиняються.

 

Я думаю, що ми разом з Укрттрансбезпекою виїдемо на місце і просто проведемо рейдову перевірку, щоб зафіксувати тих, хто не зупинився. 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень