Більше ста військовослужбовців з Рівненщини поїдуть на Волинь

Планово?

Рівненський обласний комісаріат відправляє їх у Володимир-Волинський. На тамтешньому полігоні з 24 січня починають збори резервістів.

Протягом 30 діб резервісти мають удосконалити навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також виконати програму фахової підготовки під час навчань та тренувань.

Розповідає в.о. обласного комісара Володимир Коваль:

Ми їх запрошуємо заключати контракти для проходження служби у військовому резерві. А зараз резервістів, згідно закону, кличуть на планові збори.

 

Адже ці військові враховані як оперативний резерв у складі тих військових частин, де вони проходили службу, або до військових частин, які дислокуються на території, де проживають резервісти.

За словами Володимира Коваля резервістам пропонують гідну заробітну плату, якщо вони підпишуть контракт із ЗСУ. Саме резервістів, до слова, в першу чергу кличуть у зону бойових дій, адже вони вже мають військовий досвід.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень