Більше ста військовослужбовців з Рівненщини поїдуть на Волинь

Планово?

Рівненський обласний комісаріат відправляє їх у Володимир-Волинський. На тамтешньому полігоні з 24 січня починають збори резервістів.

Протягом 30 діб резервісти мають удосконалити навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також виконати програму фахової підготовки під час навчань та тренувань.

Розповідає в.о. обласного комісара Володимир Коваль:

Ми їх запрошуємо заключати контракти для проходження служби у військовому резерві. А зараз резервістів, згідно закону, кличуть на планові збори.

 

Адже ці військові враховані як оперативний резерв у складі тих військових частин, де вони проходили службу, або до військових частин, які дислокуються на території, де проживають резервісти.

За словами Володимира Коваля резервістам пропонують гідну заробітну плату, якщо вони підпишуть контракт із ЗСУ. Саме резервістів, до слова, в першу чергу кличуть у зону бойових дій, адже вони вже мають військовий досвід.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень