Жінка померла через атаку хакерів. Трагедія через комп’ютерний вірус сталася вперше у світі

Хакери помилилися адресою

Трагедія сталася у німецькому місті Дюссельдорф. Лікарня не змогла прийняти жінку, яку для надання термінової допомоги привезла карета швидкої допомоги, повідомляє AP. Пацієнтку відправили в інший лікувальний заклад, втім дорогою до іншої лікарні вона померла.

Німецькі ЗМІ повідомляють, що у лікарні не працювала комп’ютерна система обліку, адже тієї миті на лікарню здійснили хакерську атаку, й жінку не могли під'єднати до потрібного обладнання.

Виявилося, що атака не була спрямована на госпіталь, зазначає німецьке RTL. Метою хакерів мав стати університет, що розташовується неподалік лікарні. Після того, як влада повідомила хакерам, що замість вишу постраждала лікарня, атака припинилася.

Востаннє лікарні піддавалися атакам хакерів під час кіберпандемії WannaCry. Тоді практично повністю паралізували систему охорони здоров'я Великої Британії. Втім, тоді летальним наслідкам атаки вдалося запобігти.

Усі обставини нині розслідує поліція. Якщо правоохоронці встановлять, що смерть жінки безпосередньо пов'язана з неможливістю надати їй допомогу в госпіталі, то хакерам можуть інкримінувати вбивство.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень