Земля перебуває на межі кількох кліматичних катастроф: вчені б’ють на сполох

Деякі процеси на планеті вже досягли точки неповернення

Нове дослідження вказує на те, що наша планета перебуває на межі кількох кліматичних катастрофічних переломних моментів.

Деякі процеси на планеті вже досягли точки неповернення через глобальне підвищення температури на 1,1 градуса. Попереду на нас чекають катастрофічніші події через зміну клімату. Про це пише The Guardian.

За оцінками вчених, незворотні зміни через підвищення температури торкнулися льодовиків Гренландії, які вже тануть, що призвело до підвищення рівня океану.

Також сталося порушення течії Гольфстрім в Атлантичному океані, порушився режим дощів, що призводить до посух, а також почала різко танути багата на вуглець вічна мерзлота в різних куточках Землі.

Якщо температура підвищиться на 2 градуси, то на світ чекає ще більше катастрофічних подій, вважають вчені.

Подолання моментів, таких як танення льодовиків, що почастішали, чи танення вічної мерзлоти і багато іншого, означає, що нам терміново потрібно задуматися про те, як зберегти придатні для життя умови на Землі до того, як стане занадто пізно, — зазначив експерт Рокстрем.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень