Через 60 років на Землі може зникнути кава

Експерти Кліматичного інституту Австралії назвали терміни повного зникнення кави на Землі.

Як пише видання The Independent, до 2050 року вчені очікують дворазового скорочення кількості сільськогосподарських ділянок, на яких вирощується кавове дерево. У 2080 році ці рослини, як вважають фахівці, зникнуть з Землі.

Причиною цього стане глобальне потепління, яке призведе до поширення шкідників і грибкових захворювань, смертельних для кавового дерева.

Такий результат можливий, якщо збережуться сучасні темпи глобального потепління, і фахівці не зможуть знайти ефективні методи боротьби з шкідниками.

Зникнення кави також негативно позначиться на житті 120 мільйонів людей з більш ніж 70 країн світу, які переважно зайняті виробництвом кави. Перш за все це відчуються мешканці Бурунді, Ефіопії і Нікарагуа.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень