Через 60 років на Землі може зникнути кава

Експерти Кліматичного інституту Австралії назвали терміни повного зникнення кави на Землі.

Як пише видання The Independent, до 2050 року вчені очікують дворазового скорочення кількості сільськогосподарських ділянок, на яких вирощується кавове дерево. У 2080 році ці рослини, як вважають фахівці, зникнуть з Землі.

Причиною цього стане глобальне потепління, яке призведе до поширення шкідників і грибкових захворювань, смертельних для кавового дерева.

Такий результат можливий, якщо збережуться сучасні темпи глобального потепління, і фахівці не зможуть знайти ефективні методи боротьби з шкідниками.

Зникнення кави також негативно позначиться на житті 120 мільйонів людей з більш ніж 70 країн світу, які переважно зайняті виробництвом кави. Перш за все це відчуються мешканці Бурунді, Ефіопії і Нікарагуа.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень