Здійснення давнього бажання – Близнятам, сюрпризи – Стрільцям: гороскоп на 4 листопада

І ще дещо про гроші

ОВНИ

Цього дня вам вдасться залагодити проблеми, пов'язані з особистими стосунками чи нерухомістю. Щоправда, це може виснажити вас, тому подбайте заздалегідь про методи відновлення.

ТЕЛЬЦІ

Прекрасний час для інтимного спілкування. Випадкове знайомство може з часом перерости у тривалі гармонійні стосунки. Не виключений фінансовий успіх, пов'язаний із виграшем або подарунком.

БЛИЗНЯТА

Зорі обіцяють здійснення давнього бажання чи задуму.  Ймовірно, саме зараз всі зможуть оцінити ваші зусилля та гідно винагородити вас.

РАКИ

Це один із найсприятливіших днів, коли можлива реалізація ваших планів. Стежте за здоров'ям, адже можливе загострення хронічних захворювань.

ЛЕВИ

Не виключено, що вам вдасться успішно вирішити наболілу проблему. Цьому сприятиме збіг обставин і вміння швидко приймати рішення.

ДІВИ

У вас буде шанс покращити своє фінансове становище, але тільки не за рахунок ризику. На роботі можливі непорозуміння з колегами, про які точно не потрібно знати вашому керівництву.

ТЕРЕЗИ

Ще трохи роботи над собою і вам вдасться піднятися на сходинку службовими сходами або отримати фінансову відзнаку. У той же час, намагайтеся не зациклюватися лише на професійній діяльності, бо кохані навряд чи вас зрозуміють.

СКОРПІОНИ

Цього дня ви зможете блискуче проявити себе і завоювати прихильність потрібних людей. У коханні не варто стримуватися – не соромтеся висловити всі свої почуття.

СТРІЛЬЦІ

Не виключено, що замість приємного проведення часу з коханими, доведеться займатися професійними справами. Не варто сердитися, бо незабаром це дасть свої плоди.

КОЗОРОГИ

Не варто розкидатися грішми. Можливе вигідне знайомство або несподіваний збіг обставин, який позитивно позначиться на розвитку справ.

ВОДОЛІЇ

Зорі рекомендують розібратися зі своїми романтичними зв'язками та захопленнями. Ностальгічна туга за колишніми стосунками або гостре прагнення екстравагантності можуть принести вам безліч дрібних, але дуже неприємних проблем.

РИБИ

Впевненість у своїх силах та здатність повести за собою людей дозволять вам володіти ситуацією та диктувати свої умови.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень