Завдання для справжніх детективів: Знайдіть, де чий багаж

За 5 секунд

Один із найдієвіших способів тренувати уважність — це розв'язування різних інтелектуальних задач, головоломок та оптичних ілюзій. Такі вправи не лише прокачують мозок, а й розвивають гнучкість мислення, креативність і здатність швидко помічати важливі деталі.

На зображенні вище – три однакові зелені валізи в аеропорту, а поруч стоять троє людей, які намагаються зрозуміти, де чий багаж. Вам потрібно зрозуміти, яка валіза кому належить.  

Завдання ускладнюється тим, що на його вирішення у вас є лише 5 секунд.  

Відповідь

Жінка з собакою має валізу А, на якій є подряпини від її пса. Валіза С з биркою безпеки належить чоловікові в синій сорочці. Валіза В, ймовірно, належить жінці в рожевому капелюсі.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером:   063 712 36 57  — Олександра  

У Рівному знайшли ключі від авто. Шукають власника «Мерседеса»

Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек  повідомили наші слухачі.   На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798

Біля ресторану Бармаки зник маленький песик

Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.  

Більше оголошень