Закохати у Рівненщину: як білорусів заманюють у гості (ФОТО)

Аби збільшити туризм в області

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг презентував туристичний потенціал Рівненщини для білорусів.

В облдержадміністрації відбулась онлайн-зустріч керівництва області з представниками туристичної галузі Республіки Білорусь. Так, туристичний потенціал регіону презентували для сусідньої держави. 

Поспілкувалися із представниками туризму Брестської та Гомельської областей. Надіємося, що карантин невдовзі закінчиться і білоруси зможуть завітати на Рівненщину. Адже наш край не тільки мальовничий, але й багатий на культурно-історичну спадщину, - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

Сергій Гемберг розповів про потенціал області, презентував нову концепцію «Рівненщини туристичної». А саме, новий сайт RIVNE.TRAVEL, який є платформою для співпраці усіх, хто причетний до розвитку туризму.

Ще однією родзинкою Рівненщини є гастротуризм, - розповідає Сергій Гемберг. – Наш край багатий на смачні автентичні страви. Саме тому ми цьогоріч представили проєкт «Кулінарна спадщина». Мало хто знає, що наша область багата різноманітними стравами - це рівненський мацик, сушена риба в печі на соломі, куліш із раками, борщ зелений із риби та грибів, шишкове варення, дикий мед.

Під час зустрічі спікери говорили й про інші цікаві ініціативи, практики та успішні кейси міст, які розвиваються навіть під час пандемії. Також ділилися досвідом антикризових стратегій для операторів культури. 

Представники туризму сусідньої держави зазначили, що готові співпрацювати з Україною у туристичній сфері. Тож Сергій Гемберг запросив білорусів на Рівненщину, аби вони побачили туристичні локації нашої області на власні очі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень