Хворі на кір вже є майже у кожному районі Рівненщини

Найбільше хворих у Рівному

А загалом у березні в області захворіло вже 46 осіб.

Детальніше розповідає завідувач епідеміологічного відділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

Впродовж березня на кір в області захворіло 46 осіб, з них 30 дітей. А загалом, якщо взяти з початку року, то ми вже маємо 85 хворих, із них 59 дітей.

 

Випадки кору у нас реєструються практично майже вже в кожному районі, окрім Гощанського, Демидівського, Дубенського та Острозького.  

За словами Віктора Мороза, переважно хворіють нещеплені особи. Таких 70%. Незважаючи на це, робити щеплення мешканці області не поспішають.

Так, за минулий тиждень у Радивилівському районі не було щеплено жодної людини, у Корецькому районі лише 12 дітей щепили, у Дубровицькому районі -16. 

Загалом за минулий тиждень щеплення проти кору в області отримали майже 1300 дітей. Це ті, які згідно з календарем щеплень, мали отримати вакцину, або ті, які раніше не були щеплені.

Віктор Мороз прогнозує, що захворюваність і надалі в області зростатиме, якщо щеплення робитимуть такими темпами, як нині. Що стосується вакцини від кору, то запевнив Віктор Мороз, її в області вистачає.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень