Кока-колу й каву не пити: поради рівненського лікаря з адаптації до літнього часу

Годинник на літній час в Україні переводять цієї неділі, 25 березня

Завідувач терапевтичного відділення центральної міської лікарні Рівного Зінаїда Варварук, каже, що людям, залежним від сну, тобто тим, яким важко зранку вставати, та дітям потрібно було розпочати підготовку до переведення часу за два-три тижні. Тобто лягати спати на півгодини раніше і вставати на стільки ж раніше. То тоді ці півгодини будуть легше переноситися.

А тим, хто не готувався, доведеться після переведення часу просто вимикати все вдома і на годину раніше лягати спати всією сім’єю. А якщо не спиться - просто лежати. Окрім цього, у другій половині дня, каже медик, не треба приймати ніяких стимуляторів.

Говорить Зінаїда Варварук:

У другій половині дня не приймати ніяких стимуляторів. Бо є люди, які п’ють чай, каву у другій половині дня. То вже цього не робити, щоб процес засипання не був порушеним. І не приймати газовані напої, в яких є кофеїн. Це пепсі- та кока-кола. Вони мають збуджуючу дію.

За словами Зінаїди Варварук, також, щоб легше засинати ввечері після переведення стрілок годинника, необхідно цілком відмовитися від вживання енергетиків після 15 години.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень