Бути чи не бути рівненським лікарям ФОПами?

Це питання нині турбує багатьох медиків

Чи повинні лікарі бути ФОПами, тобто підприємцями, для того, аби надавати медичні послуги відповідно до нововведень медичної реформи, журналісти Радіо Трек дізналися у юридичного радника проекту «Медична реформа в Україні» Олени Хитрової:

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) може укладати договір з юридичною особою - закладами хорони здоров’я, або з фізичню особою підприємця – лікарем, який має ліцензію і здійснює приватну практику.

 

Лікарі будуть найманими працівниками в медзакладі і пацієнт буде подавати декларацію до лікаря центру.

Таким чином приєднуватись до договору, який існуватиме між НЗСУ та центром первинної медичної допомоги.

Отож лікарі не зобов’язані бути ФОПами, але обов’язково мають бути зареєстровані в електронній системі НЗСУ.

Реформа фінансування системи охорони здоров’я передбачає відмову від тарифних сіток зарплат та вільне формування ринку зарплат у комунальних медичних закладах.

Лікар, працюючи  в статусі ФОП, буде отримувати вищу зарплату. Для того, аби лікарі змогли розпочати приватну практику, їм навіть спростили умови отримання на це ліцензії. А той лікар, який працюватиме як найманий працівник у медзакладі, про розмір зарплатні домовлятиметься особисто з керівництвом.

Нині так працюють у приватних клініках.

Медична реформа в стадії впровадження і удосконалення, тому за оновленням інформації стежте на Радіо Трек.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень