У Рівненському онкодиспансері показали, чим годують пацієнтів (ВІДЕО)

Офіційно

На сторінці обласного онкодиспансеру у Фейсбук виклали відео, де працівниця лікарняної їдальні демонструє меню пацієнта. І прокоменутвали його так:

Рівненський обласний онкологічний диспансер 8 хв · У раціон пацієнтів онкодиспансеру ввели м'ясо та рибу

 

Вдвічі збільшено витрати на харчування пацієнтів онкодиспансеру. На день тепер витрачається не 9 гривень, а 20, — повідомив в. о. головного лікаря Рівненського обласного онкологічного диспансеру Григорій Максим’як. За його словами, це стало можливим завдяки рішенню депутатів обласної ради, які збільшили фінансування видатків на харчування хворих.


«Тепер пацієнти отримують курятину, рибу, яйця та масло. Ці продукти урізноманітнять раціон хворих, який важливий для ефективного лікування важких патологій», — зазначив Григорій Максим’як.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень