Захист від шахраїв – Овнам, непорозуміння з батьками – Дівам: гороскоп на 10 липня

А Стрільцям треба переглянути раціон

ОВНИ

Вам потрібно берегти свої речі. Особливо цінні. Не виключено, що поруч з вами будуть особи, яким не можна довіряти. Бережіть і свої таємниці.

ТЕЛЬЦІ

Хороший день, аби побути наодинці й розібратися у собі. Відмовтеся від зустрічей – люди вас тільки дратуватимуть і це може завершитися сваркою.

БЛИЗНЯТА

Ви відчуєте приплив сил і вас може потягнути на подвиги. Зорі не радять зараз робити щось незвичне, бо невідомо, які наслідки це матиме.

РАКИ

Занадто багато неправдивої інформації надійде сьогодні з різних джерел. Навіть, як вам здається, надійних. Аби уникнути помилок і розчарувань ретельно перевіряйте все, що почуєте.

ЛЕВИ

Зауваження та нескінченні претензії – не найкращий спосіб провести неділю. Тому опануйте себе й не давайте волю гострому язику. 

ДІВИ

Можливі конфлікти з батьками. Небажання старшого покоління визнавати ваші успіхи може серйозно ранити та засмутити.

ТЕРЕЗИ

Весь той обсяг справ, який чекає на вас цього дня, навряд чи вдасться втиснути у 24 години. Визначте пріоритетні завдання, бо інакше взагалі нічого не встигнете.

СКОРПІОНИ

Будь-яке необережно сказане вами слово може призвести до серйозного конфлікту. Краще промовчати, адже ви не любите визнавати свою провину й просити вибачення. 

СТРІЛЬЦІ

Існує ймовірність появи алергічних реакцій і проблем з травленням. Уникайте гострої їжі, відмовтеся від жирного та солодкого. Ці прості поради вбережуть вас від неприємних відчуттів.

КОЗОРОГИ

Якщо Козороги надумали когось критикувати, то цій людині можна лише поспівчувати. Обережно! Пам’ятайте, що ваші слова можуть дуже боляче жалити.

ВОДОЛІЇ

День символізує благодійність, милосердя та співчуття. Багато представників знаку проектуватимуть себе на ближніх, гостро реагуватимуть на нещастя та порушення справедливості, виявляючи справжню душевну щедрість.

РИБИ

Гарний день для того, щоб налагодити стосунки з тими, з ким ви зараз у сварці. Зробіть  перший крок, адже це набагато краще, ніж зітхати, шкодувати та сумувати за тими, кого ви любите.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень