

Невже у Кремлі сидять самогубці?
Ймовірність того, що путін застосує ядерну зброю проти України, невелика. Але якщо все ж росія наважиться на такий божевільний крок, США готові відреагувати у відповідь, адже від цього залежить світова стабільність. Про це заявив американський генерал, колишній командувач військ США в Європі, ветеран війн в Іраку та Афганістані Бен Годжес.
За словами генерала, ризик того, що Путін «з розпачу» завдасть тактичного ядерного удару по території України, дійсно існує.
- Для США було б неможливо залишатися осторонь і не відповісти, і я не думаю, що путін або його найближчі радники схильні до самогубства, – зазначив Годжес.
Генерал пояснив, чому реакція Штатів на ймовірне застосування ядерної зброї Росією є важливою для світу.
- США відповіли б на використання росією ядерної зброї, тому що Китай, Північна Корея та Іран спостерігають за цим. Якщо ми не відповідаємо, вони сміливіші.
Відповідь не обов'язково буде ядерною. Вони (РФ. – Ред.) це знають. Тому я думаю, що це малоймовірно, – зазначив він.
Раніше Годжес заявляв, що Україна до кінця 2022 року може відкинути російських окупантів на позиції 23 лютого.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Рейтинг маєтків зіркових втікачів: як виглядають закордонні будинки Винника і Влада Ями (ФОТО)
Стосується тих, хто має картку «Привата»: хто і за що змушений платити комісію 240 грн
Постапокаліпсис: три знаки Зодіаку, які виживуть за будь-яких умов
Арестович розповів, що пишуть в секретних документах росії про ядерний удар
«Чудовий пранк», «Натяк на федерацію?», «Усе буде Україна». У мережі обговорюють, як Арестович привітав Америку з Днем незалежності
The Wall Street Journal: Американські HIMARS змінюють баланс сил на фронті на користь України (ФОТО)
Ексзаступник мера Рівного розгорнув прапор України у США (ФОТО)
Кулеба розповів, які країни пропонували Україні здатися
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415