Задля економії газу школи рекомендують закрити на тиждень. Що вирішили у Рівному

Через економію газу Мініенерговугілля вирішило призупинити на тиждень навчання у всіх навчальних закладах України.

Як відомо Радіо Трек з власних джерел, офіційно таке розпорядження у Рівному ще не отримали, але воно має надійти найближчим часом.

Утім рішення уже є. Відомо, що точно діти не підуть до школи завтра. Адже у суботу школярі мали би відпрацьовувати вихідний 9 березня.

Оголошення у Рівненській гуманітарній гімназії

Що робити далі – вирішать у понеділок, говрить міський голова Володимир Хомко:

- Нам рекомендовано зупинити на тиждень навчання. Ми вирішили завтрашній день перенести, а наступного тижня, якщо дійсно буде «плюсова» температура, то ми достатню зекономимо тепло, регулюючи його подачу на котельнях, не зупиняючи навчання.

Щодо котелень, які забезпечують теплом жителів багатоповерхівок, Володимир Хомко каже, що поки мороз, вони працюватимуть у штатному режимі. А з потеплінням наступного тижня подачу тепла зменшать.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень