«Заборона пальмової олії – це здоров’я нації та дітей», – нардеп Соломчук про рішення Аграрного комітету ВР

Там одноголосно підтримали законопроєкт про заборону трансжирів

Навесні 2021 року нардеп від Рівного Дмитро Соломчук оголосив своєрідну «війну» трансжирам, зокрема у солодощах, які так полюбляють діти.

Тоді Дмитро Соломчук став ініціатором і спільно з командою напрацювали та зареєстрували законопроєкт про заборону використання пальмової олії у харчових продуктах, зокрема, й у дитячому харчуванні.

Сьогодні, 14 липня, аграрний комітет Верховної Ради одноголосно підтримав те, над чим команда Соломчука працювала 4 місяці.

Це ще один крок, який ми зробили до здорової української нації.

 

Ми заборонимо травити дітей солодощами, які містять трансжири!

 

Ми не дамо прикриватися гарною обгорткою, а насправді продавати ожиріння, онкохвороби, серцево-судинні хвороби. Продавати дітям і дорослим, не розповідаючи, що насправді у складі.

 

Ми не будемо мовчати й зупинимося лише тоді, коли полички магазинів будуть заповнені натуральною продукцією з натурального молока, - написав Дмитро Соломчук.

Нардеп сподівається на таку ж одностайну підтримку законопроєкту й у сесійній залі.

Нагадаємо, у середу Верховна Рада підтримала законопроєкт, що регулює процедури реєстрації органічних виробників та дозволить виробникам отримати держпідтримку, співавтором якого теж є Дмитро Соломчук.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень