За яким документом до Рівного їдуть навіть із Ужгорода?

І не лише за документом, а й за сервісом

У Рівному знову ажіотаж навколо виготовлення закордонних паспортів.

Щоправда, цей ажіотаж створюють мешканці інших областей. У міському центрі надання адміністративних послуг щодня приймають більше сотні клієнтів. Частина з них - мешканці сусідніх областей.

Про це повідомила начальник відділу паспортних послуг Рівненського ЦНАПу Наталія Хомич:

Здається, що всі мешканці Рівного вже зробили у нас паспорти. Зараз масово їдуть з багатьох куточків України. Найбільше у нас людей з Львівської області, є з Луцька та Волинської області. З Києва їдуть до нас та навіть з Вінниці. Тернопіль приїздить та навіть Ужгород. Ці люди часто кажуть про те, що їм подобається сервіс. До того ж, у нас час очікування на здачу документів мінімальний.

Зараз усі охочі можуть взяти талони для подачі документів на виготовлення закордонного паспорта на кінець липня.

У ЦНАПі зауважують, що з початком літнього сезону кількість дітей, яким виготовляють закордонні паспорти, суттєво збільшилась. До речі, у центрі надання адмінпослуг нагадують, що відтепер отримати паспорт на 10 років можуть громадяни, які досягнули 16-ти років.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень