За яким документом до Рівного їдуть навіть із Ужгорода?

І не лише за документом, а й за сервісом

У Рівному знову ажіотаж навколо виготовлення закордонних паспортів.

Щоправда, цей ажіотаж створюють мешканці інших областей. У міському центрі надання адміністративних послуг щодня приймають більше сотні клієнтів. Частина з них - мешканці сусідніх областей.

Про це повідомила начальник відділу паспортних послуг Рівненського ЦНАПу Наталія Хомич:

Здається, що всі мешканці Рівного вже зробили у нас паспорти. Зараз масово їдуть з багатьох куточків України. Найбільше у нас людей з Львівської області, є з Луцька та Волинської області. З Києва їдуть до нас та навіть з Вінниці. Тернопіль приїздить та навіть Ужгород. Ці люди часто кажуть про те, що їм подобається сервіс. До того ж, у нас час очікування на здачу документів мінімальний.

Зараз усі охочі можуть взяти талони для подачі документів на виготовлення закордонного паспорта на кінець липня.

У ЦНАПі зауважують, що з початком літнього сезону кількість дітей, яким виготовляють закордонні паспорти, суттєво збільшилась. До речі, у центрі надання адмінпослуг нагадують, що відтепер отримати паспорт на 10 років можуть громадяни, які досягнули 16-ти років.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень