У Рівному буде ще один ЦНАП

Його хочуть відкрити на вулиці Драгоманова, 7

Для цього мають завершити будівництво чотириповерхівки, що за поліклінікою №2 (на фото вгорі). І сподіваються, що коштами на це допоможе держава. Адже у жовтні торік розпорядженням Кабміну Рівне було включено до переліку міст обласного значення, які мають намір забезпечити функціонування центрів надання адмінпослуг у форматі прозорого офісу. У будівлі, де розташують другий ЦНАП, нині проводять будівельні роботи за кошти міського бюджету.

Заступник начальника міського управління праці та соцзахисту Денис Наумов каже, що другий ЦНАП має стати аналогом того, що на майдані Просвіти, але у ньому надаватимуть послуги соціального характеру.

Це - по суті аналог ЦНАПу на майдані Просвіти, тільки будуть надаватися послуги соціального характеру: соціальні допомоги, субсидії, пільги, компенсації. Згідно з постановою Кабміну, протягом двох років ЦНАП має бути побудований. Ну, про гарантії, я так думаю, не можна говорити 100-відсотково. Документи будуть подані від міської ради до Мінсоцполітики. Воно приймає рішення. Але вірогідність досить велика: по всій Україні зараз запроваджується система роботи така у форматі прозорого офісу.

За словами Дениса Наумова, вартість цього проекту - майже 20 мільйонів гривень. Співфінансування з міського бюджету має бути не менше 10%. Місто буде подавати документи для отримання субвенції з держбюджету для фінансування цього будівництва і гроші можуть надійти вже цього року.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень