Рівненський ЦНАП обслуговує і рівнян, і жителів області

І ажіотаж щодо виготовлення закордонних паспортів не вщухає

Рівненський ЦНАП працює у посиленому режимі, адже кількість охочих отримати закордонний паспорт не зменшується. Суттєве навантаження додають не лише рівняни, а й жителі з усієї області. Адже, щоб скористатися послугами Ріненського Цнапу не обов’язково бути прописаним в обласному центрі.

Про вільні дати, на які можна подати документи для оформлення паспорта розкаже заступник начальника управління  Рівненського ЦНАПу Тетяна Якобчук:

Черга в нас розтягнута до травня місяця. Для оформлення паспорта громадянина України найближча дата – 28 березня.

 

Для оформлення паспорта громадянина для виїзду закордон – терміновий – найближча дата 11 травня, регламентний закордонний паспорт – 20 числа травня.

Тетяна Якобчук зазначила, що завдяки смс-оповіщенню клієнтів, проблем з тим що готові документи невчасно забирають – немає.

Нагадаємо, що у ЦНАПі можна отримати не лише паспорт вітчизняний і закордонний, а й пенсійне посвідчення, різноманітні довідки, дозволи на будівництво, зареєструвати бізнес чи громадську організацію тощо.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень