Понад вісім тисяч клієнтів рівненського ЦНАПу чекають на закордонний паспорт

Ажіотаж не вщухає

Досі не вщухає ажіотаж у Рівненському ЦНАПі навколо закордонних паспортів. Нині реєстрація на заповнення документів на отримання паспорта закордонного зразка працює стабільно, однак на повну потужність, каже керівник ЦНАПу Юлія Шигорєва:

Попередня реєстрація відкривається кожного дня. У нас є шість автоматизованих робочих місць. П’ять – приймають документи і одне видає паспорти. Максимум за день ми можемо обслугувати 250-300 людей. Ажіотаж не зник, і наші працівники досі навантажені роботою. Термінові закорднонні паспорти ми видаємо нині без затримок, а ось звичайні через навантаження не завжди вчасно.

З червня минулого року, коли у ЦНАПі відкрився сектор паспортних послуг, ним скористалися майже 82 тисячі осіб. З них 22,5 тисячі подали заяви на отримання паспортів для виїзду закордон і майже 14 тисяч вже отримали свої документи. Лишилося понад 8,5 тисяч.

Юлія Шигорєва додає, що користуються послугами ЦНАПу також мешканці області. Крім того, центр надання адмінпослуг зобов’язаний обслуговувати усіх громадян України.

Нагадаємо, що попередня реєстрація на прийом документів для виготовлення закордонного паспорта працює в ЦНАПі вже майже місяць. Вона відновилася 14-го лютого. До цього кілька тижнів у ЦНАПі не приймали документів через велику кількість бажаючих отримати паспорт.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень