У Рівному горить сміттєзвалище: пожежу ліквідовують надзвичайники

У ДСНС кажуть, що ситуація контрольована

Ввечері 7 травня рівнян налякав сморід: щось горіло за містом. Зясувалось, що займання сталось на сміттєзвалищі. 

Керівник прес-служби у ГУ ДСНС України в Рівненській області Дмитро Мельник підтвердив, що така пожежа була, але з її ліквідацією впорались працівники полігону. Надзвичайники виїжджали на виклик, але на місці події переконались у тому, що вогонь погасили.

Там вже кілька годин працює техніка КАТП-1728. Комунальне підпримєтсво, на балансі якого перебуває полігон, швидко відреагувало. Наші два автомобілі виїхали їм на допомогу. Передбачається, що за кілька годин пожежу вдасться ліквідувати повністю. Тим більше, погода цьому сприяє. Серйозної загрози сьогоднішнє загоряння відходів для рівнян не несе, адже масштаби невеликі. Втім, внаслідок горіння сміття відчувається неприємний запах, – зазначив Дмитро Мельник.

За словами Мельника, на полігоні часто тліють відходи, як наслідок - загоряється сміття.

Як відомо, на полігоні захоронюється велика кількість побутових відходів, скла, матеріалів, які легко загоряються, там відбуваються самозаймання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень