У Березному рятували дівчинку, яка опинилася сама вдома

Малечі два роки

У ДСНС у Рівненській області повідомляють про факт надання допомоги населенню – допомога з відкривання дверей в м. Березне, вул. Станіслава Коваля. Як розповів нам Дмитро Мельник з прес-служби ДСНС у Рівненській області, мама малечі лише на хвилину вийшла з квартири викинути сміття. Вхідні двері виявилися замкненими.

Працівники ДСНС, що прибули на виклик, проникли у квартиру, заспокоїли дитину і передали її метрі. На щастя, малеча за цей час не постраждала.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень