В одному селі на Рокитнівщині за добу двічі ставалися пожежі

Ще одну пожежники ліквідовували у Дубенському районі

Напередодні близько 14-29 в с.Карпилівка, Рокитнівського району сталася пожежа. Як ідеться у добових даних ДСНС у Рівненській області, вогнем пошкоджено стіни, покриття, перекриття, внутрішнє оздоблення в житловому будинку (дерев’яний, критий шифером, розміром 12х13м) та речі домашнього вжитку. 

А вже вночі, о 04-04 рятувальники знову отримали виклик у Карпилівку, Рокитнівського району. Цього разу, вогнем знищено безгосподарську споруду.

Крім того, напередодні у с.Соснівка, Дубенського району також сталася пожежа. Вогнем знищено дерев’яну покрівлю, двері, вікна господарської будівлі, яка не використовувалася тривалий час.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень