Луна війни. У Дубно знешкоджували снаряди часів Другої світової війни (ФОТО/ВІДЕО)

Боєприпаси виявили у безпосередній близькості до житлових будинків

Напередодні ввечері групою піротехніків ДСНС у Рівненській області знищено 14 боєприпасів часів Другої світової війни, що були виявлені місцевими жителями під час проведення земляних робіт у житловому секторі міста Дубно по вулиці Берестецькій.

Громадяни натрапили на два металевих предмети, які згодом піротехніки ідентифікували, як 76-міліметрові артилерійські снаряди. Під час додаткового обстеження прилеглої території сапери виявили ще вісім 76-міліметрових артснарядів та три 57-міліметрових артснаряди, а також одну протитанкову міну ТМ-41.

Прикметно, що рятувальникам довелося залучати екскаватор, щоб дістати боєприпаси, адже вони знаходилися на глибині більше двох метрів.

Усі вибухонебезпечні предмети були радянського виробництва, перебували у бойовому стані і несли реальну загрозу для громадян. Загальна кількості вибухової речовини у тротиловому еквіваленті в усіх боєприпасах була понад 20 кілограмів. Радіус ураження при можливому вибуху сягнув би більше півкілометра, а до найближчого житлового будинку було двадцять метрів.

Усі боєприпаси були знищені шляхом підриву у спеціально відведеному місці Дубенського району.

До слова: з початку року піротехніки Рівненщини здійснили 19 бойових виїздів, під час яких знешкоджено 118 вибухонебезпечних предметів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень