Як на Рівненщині готуються до Євробачення

Область не залишилася осторонь загальнонаціональних підготовчих заходів

Зокрема до них долучилися працівники Головного управління ДСНС України у Рівненській області з Дубровицького району. Рятувальники вчилися ліквідовувати наслідки ДТП, під час якого автомобіль викинуло на узбіччя, в ньому затисло водія, якому необхідна допомога, відбувся розлив пального на проїжджу частину, існує загроза вибуху.

Все це умовна ввідна, яка надійшла з метою злагодженого відпрацювання служб району на випадок ДТП.

Після навчань майор служби цивільного захисту Ігор Гайдиш зазначив, що навчання актуальні напередодні проведення в Україні пісенного конкурсу Євробачення, який відбудеться в травні, адже територією району проходить міжнародна траса Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень