За фото екологічних проблем Рівненщини пропонують гроші

Триває конкурс


До 15 грудня охочі можуть подати свої роботи на конкурс фотографій «ЕкоРівненщина». Його проводить «Комітет виборців України» спільно з ГО «Екоклуб».

На фото має бути показана якась екологічна проблема, що стосується Рівненської області.

Конкурсна робота повинна мати дві складові: фотографію і супровідний текст, що розповідають про шкідливий вплив людської діяльності на довкілля (причини та наслідки забруднення) та/або показують шляхи вирішення екологічних проблем.

За результатами рішення конкурсної комісії автори 5 найкращих робіт отримають грошові винагороди: 400 грн (1 місце); 300 грн (2 місце); 200 грн (3 місце); 150 грн (4 місце); 100 грн (5 місце).

Детальна інформація - на сайті організації: http://cvu.com.ua/news/oholoshennya-konkursu-fotohrafiy-ekorivnenshchina.

Конкурс фотографій «ЕкоРівненщина» проводиться в рамках 14-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Його мета – привернути увагу влади та мешканців Рівненської області до негативних впливів людської діяльності на довкілля в регіоні, а також сприяти вирішенню місцевих екологічних проблем.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень