У Рівному шукають претендентів на звання «Гордість міста 2017»

Подати пропозицію щодо кандидата можна до 22 жовтня включно

Нагороду «Гордість Рівного» планують вручити жителям Рівного, які викликають захоплення та гордість, які здійснили героїчні вчинки, або чий спосіб життя є прикладом. Заявку на участь у конкурсі можна подавати особисто, або можна рекомендувати інших.

Заявка має довільну форму, але у ній мають бути зазначені:

прізвище, ім’я по-батькові конкурсанта, вік, детальний опис його особливих досягнень, контактні дані для уточнення інформації.

Надіслати заявку можна у приватні повідомлення сторінки «Гордість Рівного» (www.facebook.com/GordistRivnogo ) у соціальній мережі Фейсбук або на електронну скриньку організаторів конкурсу – gordistrivnogo@gmail.com.  

Отриманні заявки буде опрацьовувати журі з дев'яти відомих рівнян. Це

Вікторія Покоєвчук (медицина),

Андрій Жив’юк (наука),

Андрій Токарський (громадський сектор),

Сергій Мерчук (безпека),

Сергій Татаренко (медіа),

Тарас Максименко (культура),

Володимир Петрів (культура),

Олександр Харват (мистецтво),

Ольга Земляк (спорт).

Розповідає один із організаторів конкурсу Руслан Алексіюк:

У нас є 11 номінацій, кожна з яких має оригінальну назву. Наприклад, «Шляхетний вчинок», «Недитяча мужність», «Обдарований Богом», «Заради життя інших», «Вчинок серця» та інші.

 

Ми також залишаємо за собою право нагородити по 2 переможці у деяких із номінацій. Загалом, очікуємо, що свої нагороди-визнання за підсумками 2017 року отримають до 20 рівнян.

За словами організаторів, нагородження переможців конкурсу проведуть під час двох концертів:

3 листопада та 1 грудня 2017 року. Обидва заходи відбудуться у МПК «Текстильник».

Організатори конкурсу «Гордість Рівного 2017»: громадська організація «Тато-клуб РВ», Рівненський міський палац культури «Текстильник», міського управління культури та туризму та громадські активісти. 

Конкурс проводиться в межах реалізації громадського проекту «Знай наших».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень