«За 2 роки вони не окупились»: чи будуть їздити Рівним великі екоавтобуси?

Спочатку таких запустили 5, а сьогодні їх залишилось всього 3

Транспортна система у Рівному потребує змін і в міському управлінні навіть задумуються над тим, аби замінити звичні жовтні маршрутки на великі екоавтобуси. Такі у Рівному запустили майже 2 роки тому.

Вони вміщають 84 людини, тоді як звичайні маршрутки – лише близько 40. Вважається, що такий транспорт зможе значно розвантажити центр міста.

Якщо запускали загалом 5 таких автобусів, то на сьогодні – через нерентабельність – курсує лише 3. Для того, щоб транспорт окуповувався, потрібно виконати низку факторів, каже власник автобусів Ігор Хомич:

– Перше – це робити компенсацію за пільгові місця.

 

Друге, щоб таких автобусів було більше.

 

Третє, зменшити кількість маршруток, тому що вони дублюють багато маршрутів. Для нашого міста кількість транспорту занадто велика.

Втім, зауважує, що такі автобуси є значно дорожчими в обслуговуванні. Зокрема тому, що на відміну він маршрутки, там працює дві людини – водій та кондуктор.  Усі запчастини імпортного виробництва, а це – більші витрати.

Попри те, що транспорт не окуповується і є збитковим, знімати його з рейсу не збираються. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень