З Рівного — у Люблін: Польща купила у нас Б/У транспорт (ФОТО)

Аби перетворити його на туристичну принаду

У Любліні відреставрований тролейбус Skoda, який колись возив пасажирів в Україні у Рівному. Громадський транспорт стане там туристичною принадою.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на spottedlublin.pl, Люблін ще в 2014 році купив тролейбус Skoda 9 Tr.

У Рівному тролейбус возив пасажирів аж до 2013 року.

Після кількох років робіт над реставрацією тролейбусу повернули колишній колорит і нарешті показали його. У Любліні він стане туристичною пам'яткою, якою під час літнього сезону або до інших знакових дат зможуть проїхатися всі поціновувачі старовини.

Найближча така можливість випаде під час Європейського тижня мобільності (16-22 вересня). Протягом цих днів старовинний тролейбус курсуватиме міськими вулицями й возитиме охочих безкоштовно.

Про сам тролейбус відомо, що перед тим, як потрапити в Україну до Рівного, він 16 років експлуатувався в чеській Опаві.

Точний його вік нараз не встановили через значні розбіжності в даних про першу реєстрацію (1986) та тими, що нанесені на двигуну (1969). Єдине, що можна сказати точно, тролейбус Skoda 9 Tr має 11 м в довжину і може одночасно перевозити близько 100 пасажирів, в тому числі 28 сидячих.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень