На водія маршрутки поскаржилася ексголова РДА на Рівненщині

Бо ввімкнув не ту музику

На фото праворуч - Світлана Ніколіна

На водія маршрутки «Рівне-Здолбунів» поскаржилася в обласне управління інрфаструктури ексголова Здолбунівської райдержадміністрації Світлана Ніколіна. Бо той не відреагував на її прохання вимкнути у транспорті російськомовну музику. Про це випадок вона розповіла у соцмережі Фейсбук: 

Начальник облуправління інфраструктури Федір Мисюра прокоментував цей випадок Радіо Трек:

Світлана Ніколіна зателефонувала мені, ще коли їхала у маршрутці. А вийшовши з неї, надіслала фото номерних знаків транспортного засобу, де звучала російськомовна музика.

 

Я попередив перевізника, якому належить маршрутка, щоб провів роботу з водієм. Також маю намір звернутися до всіх перевізників, щоб не вмикали у транспорті російськомовний шансон. Хоча в Україні діє радіо «Шансон» з російськомовними піснями, і воно не заборонене.

 

Нині, за словами Федора Мисюри, скарг на те, що у маршрутках звучать російськомовні пісні, стало менше. А заборонити музику взагалі у транспорті не можуть, бо нема такого закону. Втім, пояснює він, можна вимагати не вмикати російськомовне, спираючись на закон про мову.    

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень