![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Відбувалося це у запеклій дискусії
Хоча до розробки порядку розміщення вивісок залучали громадських активістів та виробників вивісок, але і під час третього винесення питання на розгляд міськвиконкому все одно були незадоволені.
Приміром, начальник обласної Державної архітектурно-будівельної інспекції Ігор Мічуда обурювався, що до обговорення не долучили міське управління житлово-комунального господарства, яке стежитиме за вивісками, і що не запитали його думки про цей документ.
Розробник вивісок Анатолій Штинько запевняв, що вимоги порядку можна буде оскаржити у суді, оскільки, що таке вивіска - пояснюють по-різному два закони. І скаржився, що внесені зміни до порядку не були оприлюднені на сайті міськради, щоб з ними можна було ознайомитися.
Міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв, що голосуватиме за запропонований порядок. Хоча, визнавав, що ним усім не догодиш:
Є два інтереси. Одні хочуть робити так, щоб було чим привабити до себе, зробити, щоб зайшли. А інші хочуть, щоб це було ординарно, щоб це було однаково, відповідало якимось вимогам. А власник магазину не хоче, щоб його магазин був такий, як всі. Тому ясно, що це - конфлікт інтересів.
Найпереконливіше з цього приводу висловився архітектор Дмитро Котляров:
Це двоступеневий хід наведення порядку. Дуже багато з того, про що ми зараз думаємо, що це є вивіска – насправді є прихованою рекламою, яка не дає кошти. Для того, щоб навести порядок у цьому питанні, треба визначитися спочатку з вивісками. Тоді визначити, що все, що не є вивісками, є рекламою.
За словами Котлярова, запропонований порядок - неідеальний, але він найлояльніший і найпростіший в Україні. Цей документ не передбачає ніяких погоджень, затверджень вигляду вивісок. Але, за все, що не є вивіскою, згідно із цим порядком, доведеться платити, як за рекламу.
Міський голова запевнив, що
жодних штрафів за вивіски не буде, і якщо у порядку їх розміщення будуть якісь ляпи, то до нього внесуть зміни.
Тож члени міськвиконкому за документ проголосували.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Європейський досвід седації в стоматологічній клініці DentaMed у Рівному
Рівне стає відкритішим для туристів (ФОТО)
Ексклюзивні вікна і двері з відбитком пальця виготовляють у Рівному (ФОТО)
Чиновники Рівного підуть до «Укрзолота» на Соборній з претензіями
У Рівному помітили «йолку Януковича» (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК