Чиновники Рівного підуть до «Укрзолота» на Соборній з претензіями

Хто та коли зробить перший крок до зміни статусу «банерної столиці»

Така реклама розміщена на одному з приміщень при вході на ринок Сагайдачний

У Рівному вже готовий проект рішення про порядок розміщення вивісок.

Документ мають затвердити на наступному засіданні міськвиконкому.

Це дозволить зберегти автентичність історичного середовища та туристичної привабливості міста, впевнений заступник міського голови Віталій Герман:

Ми представили ще раніше громадськості наш варіант положення про порядок розміщення вивісок. Я його завізував, тепер проект у юридичному відділі міськради. У разі позитивного рішення нам буде набагато простіше. Ми, наприклад, підійдемо до «Укрзолота» і скажемо власнику, що це не вивіска, а зовнішня реклама.

Магазин "КТС" на вулиці Соборній має "правильну" вивіску. Його ставлять в приклад усім підприємцям.

А в місті, як відомо, оголошений мораторій на рекламу на найближчі три роки. А зараз ситуація складна, їду по вулиці Соборній, а там все «заліпили». Як на мене, воно негарно виглядає і так не може бути.

За словами Віталія Германа, є вірогідність того, що вже з липня цього року почне діятиме чітка процедура розміщення вивісок у Рівному. А це дозволить прибрати місто та спростувати чутки про «банерну столицю».

Віталій Герман неодноразово пояснював, що влада Рівного діє у цій сфері системно. Спочатку врегулюють питання з вивісками, потім пропишуть правила розміщення зовнішньої реклами. Згодом влада контролюватиме і питання благоустрою територій навколо магазинів та кафе.

Магазин, який орендує приміщення колишнього ювелірного магазину "Рубін", заклеєний рекламою. У цьому переконаний Віталій Герман.

Нагадаємо, у квітні 2018 року міськвиконком наклав мораторій на розміщення нової вуличної реклами.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень