![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Хто та коли зробить перший крок до зміни статусу «банерної столиці»
У Рівному вже готовий проект рішення про порядок розміщення вивісок.
Документ мають затвердити на наступному засіданні міськвиконкому.
Це дозволить зберегти автентичність історичного середовища та туристичної привабливості міста, впевнений заступник міського голови Віталій Герман:
Ми представили ще раніше громадськості наш варіант положення про порядок розміщення вивісок. Я його завізував, тепер проект у юридичному відділі міськради. У разі позитивного рішення нам буде набагато простіше. Ми, наприклад, підійдемо до «Укрзолота» і скажемо власнику, що це не вивіска, а зовнішня реклама.
А в місті, як відомо, оголошений мораторій на рекламу на найближчі три роки. А зараз ситуація складна, їду по вулиці Соборній, а там все «заліпили». Як на мене, воно негарно виглядає і так не може бути.
За словами Віталія Германа, є вірогідність того, що вже з липня цього року почне діятиме чітка процедура розміщення вивісок у Рівному. А це дозволить прибрати місто та спростувати чутки про «банерну столицю».
Віталій Герман неодноразово пояснював, що влада Рівного діє у цій сфері системно. Спочатку врегулюють питання з вивісками, потім пропишуть правила розміщення зовнішньої реклами. Згодом влада контролюватиме і питання благоустрою територій навколо магазинів та кафе.
Нагадаємо, у квітні 2018 року міськвиконком наклав мораторій на розміщення нової вуличної реклами.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК