ON-LINE

Рівне стає відкритішим для туристів (ФОТО)

середа, 13 червня 2018
Історія міста тепер доступна і на сучасних вулицях

Проект «Від мамонтів до Рівного» вийшов на фінішну пряму. У місті почали встановлювати інформаційні таблички на фасадах історичних і не тільки будівель. Тож рівняни і туристи знатимуть про Рівне більше, адже окрім уже оприлюдненої на фасаді інформації, за допомогою телефона можна перейти на сайт history.rv.ua, де зібрано усю історію рідного міста. Розповідає начальник міського управління культури Тарас Максименко:

Це фінальний етап реалізації проекту по Громадському бюджету, над яким наше управління культури працювало більше як півтора роки. Табличок буде 150, зараз їх встановлено 40 чи 30. І будуть капітельки, на місці будівель які вже не існують, які знесені або не пережили другу світову війну. І біля пам’ятників, щоб люди знали, хто робив той чи інший пам’ятник, яка над ним працювала бригада скульпторів, монументалістів.     

Таблички, які встановлюють на будівлях, виготовляють у Рівному. Вони виконані зі спеціального композиту, тож не вигоратимуть на сонці і не псуватимуться взимку від морозу і снігу. Коли саме завершать монтаж табличок і капітельок, Тарас Максименко не уточнив, зазначивши, що зараз робота саме у розпалі.   

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
  • Загублено жіночий червоний гаманець

    У п’ятницю 1 листопада в районі Ювілейний, Макарова, Вербова було...
  • Загублено ключі

    Напередодні ввечері, біля перинатального центру на вулиці Міцкевича було загублено...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного