Рівне стає відкритішим для туристів (ФОТО)

Історія міста тепер доступна і на сучасних вулицях

Проект «Від мамонтів до Рівного» вийшов на фінішну пряму. У місті почали встановлювати інформаційні таблички на фасадах історичних і не тільки будівель. Тож рівняни і туристи знатимуть про Рівне більше, адже окрім уже оприлюдненої на фасаді інформації, за допомогою телефона можна перейти на сайт history.rv.ua, де зібрано усю історію рідного міста. Розповідає начальник міського управління культури Тарас Максименко:

Це фінальний етап реалізації проекту по Громадському бюджету, над яким наше управління культури працювало більше як півтора роки. Табличок буде 150, зараз їх встановлено 40 чи 30. І будуть капітельки, на місці будівель які вже не існують, які знесені або не пережили другу світову війну. І біля пам’ятників, щоб люди знали, хто робив той чи інший пам’ятник, яка над ним працювала бригада скульпторів, монументалістів.     

Таблички, які встановлюють на будівлях, виготовляють у Рівному. Вони виконані зі спеціального композиту, тож не вигоратимуть на сонці і не псуватимуться взимку від морозу і снігу. Коли саме завершать монтаж табличок і капітельок, Тарас Максименко не уточнив, зазначивши, що зараз робота саме у розпалі.   

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень