На Рівненщині діяла секретна лабораторія зі створення надлюдини (ВІДЕО)

У ній проводили садистські експерименти над людьми

Фото з сайту "Громкие дела"

Прихована лабораторія німецьких нацистів Аненербе діяла у таємних кімнатах військової фортеці - Тараканівського форту в Дубенському районі.

Сергій, комендант Тараканівського форту розповідає:

Коли радянські війська прийшли сюди у форт, вони знайшли цей колодязь, спустилися вниз і знайшли там броньовані двері, на яких була абревіатура організації Аненербе. Німецькі частини, які відступали, планували повернутися назад, тому вони залишили солдатів на нижніх рівнях, саме в тій лабораторії. І цих солдатів, схоже, створювали спеціально з підрозділом Аненербе.

Очевидці стверджують, що тут відбуваються аномальні явища. А ще це місце називають місцем привидів.

Десять років тому ми проводили тут дослідження, то в цьому районі стався дуже потужний вибух. Вібрації пройшли по стінах. Періодично ми зустрічаємо тут привид солдата польської армії, німецького солдата, привид жінки. Пік активності їх, як визначили прилади, починається з 19 години. Неодноразово вже туристи, які приїжджали у форт, бачили цих привидів.

Більше цкіавого можна дізнатися з відео телеканалу "2+2":

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень