Туристів попереджають про небезпеку на Рівненщині (ФОТО)

Її помітили у Рівненському районі

Про небезпеку для туристів та велосипедистів у соцмережі Фейсбук повідомив відомий рівненський веломандрівник Юрій Ойцюсь:

Юрій Ойцюсь 20 квітня о 22:42 · Бігуни, туристи, велосипедисти, пересуваючись Валериною стежкою, будьте уважні: наші відважні мисливці тренуються на табличках, можуть вліпити дробом в голову, в посадці не сильно видно, хто там між дерев ходить.

Фото простреленої таблички, яка позначає веломаршрут, Юрій Ойцюсь виклав у соцмережу:

Нагадаємо, що Валерина стежка проходить захисною лісосмугою, що простяглася пагорбами вздовж залізничної колії між селами Шпанів та Решуцьк Рівненського району. Названа на честь ветерана туристичного руху Рівненщини – Валерія Буренка, завдяки якому вона була створена і до цього часу підтримується у належному стані.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень