Туристів попереджають про небезпеку на Рівненщині (ФОТО)

Її помітили у Рівненському районі

Про небезпеку для туристів та велосипедистів у соцмережі Фейсбук повідомив відомий рівненський веломандрівник Юрій Ойцюсь:

Юрій Ойцюсь 20 квітня о 22:42 · Бігуни, туристи, велосипедисти, пересуваючись Валериною стежкою, будьте уважні: наші відважні мисливці тренуються на табличках, можуть вліпити дробом в голову, в посадці не сильно видно, хто там між дерев ходить.

Фото простреленої таблички, яка позначає веломаршрут, Юрій Ойцюсь виклав у соцмережу:

Нагадаємо, що Валерина стежка проходить захисною лісосмугою, що простяглася пагорбами вздовж залізничної колії між селами Шпанів та Решуцьк Рівненського району. Названа на честь ветерана туристичного руху Рівненщини – Валерія Буренка, завдяки якому вона була створена і до цього часу підтримується у належному стані.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень