Давньоруське городище на Рівненщині продовжує приваблювати туристів (ФОТО)

Один рівненський турист його фотографує вже не вперше

Рівненський мандрівник Юрій Ойцюсь зробив фото давньоруського городища у селі Грушвиця Перша.

Пам’ятка датується Х-ХІ століттям. Вважається, що тут могло бути давньоруське поселення ремісників. У спільноті "Купа пригод - путівник мандрівника" чоловік пише:

Мандри Рівненщиною. Грушвиця перша, городище. На жаль час його не жалів городище дуже сильно зруйноване з одного боку, але це перше городище біля якого я побачив камінь з пам'ятною табличкою, воно не перетворене на смітник та підступи до нього розчистили, також до вершини ведуть сходинки. За городищем почали доглядати і вірю що чекає його краща доля ) Опікується зараз городищем Роман Стасюк і в планах відновлення зруйнованої частини городища.З городища яке височіє над Стублою, відкриваються казкові краєвиди прямо перед ним видніється Маркова гора та став.

Це далеко не перше фото городища, однак сьогоднішня погода дозволила зробити світлини особливо чіткими. Також турист відзначив освячене тут у минулому році джерело Святого Сергія.  

Сьогоднішній позитив Нарешті цивілізація торкається голів українців, сьогодні був приємно вражений тим як оформили джерело св. Сергія в Грушвиці першій, просто та зі смаком, дерево, габіон, прості сходи. Я вже передивився наших страшних джерел в хрестах та смітті, виключення мабуть джерело в Хотині, але це вже більш трудомісткий варіант ) А тут нічого зайвого, все на своєму місці, надіюсь ті хто захоче впорядкувати своє джерело, візьмуть це за взірець.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень