ON-LINE

У Сарненському музеї відтепер можна побувати віртуально (ЕКСКУРСІЯ)

субота, 28 квітня 2018
Над створенням такої мандрівки працював відомий у Рівному фотограф

Фотограф та картограф Google Сергій Гупаленко, відомий багатьом своїми роботами під іменем Den Bassi днями побував у Сарнах. Зокрема у  сарненському історико-етнографічному музеї. Це  центр збереження та популяризації історико-культурної спадщини Полісся та візитна картка Сарн.

Музей розпочав роботу більше 40 років тому. Нині туту у семи залах налічується близько тисячі експонатів. Фонди музею налічують понад 8 тисяч експонатів основного фонду. Серед них – унікальна колекція поліського бурштину, палеонтологічні та археологічні знахідки, колоритні колекції поліського одягу, рідкісні світлини та документи, предмети селянського та міщанського побуту, філателістичні та нумізматичні колекції, особисті речі видатних людей Сарненщини.

Більше про музей можете дізнатися тут. Ми ж покажемо вам віртуальну прогулянку музеєм, яку представив Серігй Гупаленко.

Для того, щоб здійснити віртуальну мандрівку, натисніть на позначку у верхньому правому кутку – зображення розгорнеться на весь екран.

На території музею знаходиться єдиний в Рівненській області скансен – музей просто неба, що відтворює пам’ятку народної архітектури - поліське село кінця ХІХ ст., там можна побачити хатину селянина середнього статку, курну хатину, де експонуються етнографічні колекції одягу та речі побуту селян, експонати, які розповідають про ремесла і промисли поліщуків, а також вітряний млин, кузню, каплицю, датовану сер. ХVIII ст.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного