З Рівного видворили нелегала

Це колишній студент з Лівії

 ГУНП області у взаємодії з міграційною службою у Рівному 16 листопада виявили 27-річного жителя Лівії, який незаконно перебував у нашій країні.
Іноземець приїхав в Україну в 2013 році і став студентом одного з вищих навчальних закладів. Однак опановував науку недовго — до травня 2014 року.

Бажання повертатися на Батьківщину в громадянина Лівії теж не виникало, тож упродовж двох років йому вдавалося нелегально перебувати на території нашої держави, навідуючись до земляків, які навчаються у закладах Одеси та Рівного.

Його подорожі закінчилися притягненням до адміністративної відповідальності за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення та рішенням суду про примусове повернення в країну походження.

Загалом за неповних два тижні відпрацювань на території Рівненської області у взаємодії з міграційною службою виявлено 12 правопорушників міграційного законодавства, які притягнуті до адміністративної відповідальності:

за сприяння у нелегальному перебуванні іноземців — п’ятьох громадян України,

за порушення правил перебування іноземців в Україні — сімох нелегальних мігрантів, переважно вихідців країн Кавказького регіону, стосовно яких прийнято рішення про примусове повернення.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень