Поліція штрафує посадовців, через яких не розчистили дороги (ФОТО)

Нині вже складено 4 адмінпротоколи на відповідальних осіб

[media=73886]

Саме ці особи безпосередньо відповідають за утримання в належному стані доріг міста Рівне та автомобільної дороги М-06 "Київ-Чоп" та забов'язані забеспечити безпечний та безперебійний рух транспортних засобів та пішоходів, але на сьогодні вимоги інспекторів не виконані.

[media=73885]

[media=73884]

Тому патрульні склали: два протоколи за ст.188- 28 КУпАП (невиконання вимог поліцейських щодо усунення порушень в утриманні вуличної мережі), один протокол за ч.4 ст. 140 КУпАП (порушення правил, норм, стандартів при утриманні вулиць що супутньо спричинило скоєння ДТП на вулиці Басівкутській) та винесено постанову ч.1. ст.140 КУпАП (невиконання вимог поліцейських щодо усунення порушень в утриманні автомобільної дороги) в Радивилівському районі на посадову особу філії "Дубенська ДЕД" ДП "Облавтодор".

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень