За скільки часу в Рівному повністю розчистять дороги?

Міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв, що за день-два в місті дороги повернуть до попереднього стану

Мер під час засідання колегії Рівненської ОДА відзвітував про роботу комунальників в місті під час вчорашньої негоди. Як відзначив Хомко, на його думку, служби впоралися добре, тролейбуси  та більшість громадського транспорту рухались за графіком. Також він відзначив, що в сусідніх областях ситуація набагато гірша. До прикладу, у Івано-Франківську закрили школи в зв’язку з погодними умовами. В деяких містах припинили ходити тролейбуси.

Очільник міста розповів, що працювати комунальники почали ще вночі з суботи на неділю, під час початку снігопаду. Далі пряма мова:

Всі працювали абсолютно. В одній з публікацій було написано, що в ніч на неділю не виїжджала техніка. Цілу ніч працювала техніка. Хто їздив по місту – бачив. Цілу ніч. І Хмилецький там сидів, і  начальник ШЕУ

Міський голова Рівного пообіцяв, що за день-два в місті дороги будуть повністю розчищені.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень