Рівненські патрульні взялися за зменшення кількості ДТП

У Рівному стартує тиждень безпеки дорожнього руху

Це всеукраїнська ініціатива, під час якої патрульна поліція проводитиме профілактичні заходи з метою запобігання дорожньо-транспортним пригодам та їхнім наслідкам.

Як розповідає начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, одним з заходів буде проведення курсів домедичної підготовки для рівнян. Адже завдяки знанням, отриманим на таких курсах, патрульний вже зміг врятувати життя людині після ДТП.

Ще одним важливим заходом стане проведення профілактичних робіт з перевізниками. Детальніше розповідає Сергій Мерчук:

Патрульна поліція спільно з превентивною організовує круглий стіл з перевізниками. Оскільки ми знаємо, що ці особи перевозять не тільки себе, а й багато громадян. Також звертаюся до громадян: якщо ви стали свідками дуже великих аварійних ситуацій, які створили саме перевізники, звертайтесь до нас, ми знайдемо, як з ними розібратися, і недобросовісних прибрати з дороги.

Тиждень безпеки дорожнього руху триватиме до 20 листопада.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень