ON-LINE

З Рівненщини до Порошенка їде голова ОТГ... з вимогою (ВІДЕО)

середа, 11 липня 2018
Дати грошей

 

Голова Млинівської ОТГ Дмитро Левицький хоче поїхати з наметом під Адміністрацію Президента.

Очільник найбільшої громади в області намагається привернути увагу влади щодо недостатньої освітньої субвенції, що спровокувала об'єднання гуманітарної гімназії та ЗОШ №3 у Млинові.

Через таку реорганізацію у Млинові виник серйозний конфлікт з голодуванням. 

Про це ми писали тут.

За словами Дмитра Левицького, окрім прохання додати коштів на освіту, він вимагатиме від Глави Держави звільнити із обійманої посади керівника Млинівської РДА Петра Рухера, який системно втручається в роботу об'єднаної територіальної громади всупереч чинному законодавству.

Ідею написати лист Президенту підтримали тисячі місцевих жителів, сказав Дмитро Левицький:

Сьогодні ми стоїмо перед вибором - або для вивільнення коштів закрити декілька сільських шкіл ОТГ і зберегти Млинівську гуманітарну гімназію в її нинішньому приміщенні, або перенести її у приміщення ЗОШ №3 і утворити один великий ліцей із збереженням більшості педагогічного складу та методики навчання учнів.

 

Зараз понад 6 мільйонів гривень вистачає на фінансування освітніх потреб в громаді. Закривати сільські школи заради гімназії я не збираюся.

 

Тож коли ми ініціювали реорганізацію, у Млинові розпочалося штучно підігріте соціальне хвилювання довкола гімназії. І сьогодні все, що мені залишається - їхати до Гаранта Конституції, за чиїм благословенням проходять реформи в країні, та просити його втрутитися у це питання та додати коштів нашій громаді, щоб заспокоїти людей.

Нагадаємо, Млинівська ОТГ сьогодні є найбільшою у Рівненській області. Вона налічує 35 населених пунктів, у яких мешкають 18 734 особи.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного