![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Але сторони так і не обрали шлях вирішення проблеми
У Млинові не можуть знайти вихід з освітнього конфлікту. Про нього ми писали у публікації «Винні політики?»: про освітній конфлікт у райцентрі на Рівненщині. Коротко його суть:
керівництво ОТГ виступає за те, щоб об'єднати місцеві школу №3 та гімназію, створивши на базі першого закладу опорну школу. А батьки школярів гімназії та педагоги цього закладу - проти.
Щоб прийняти якесь рішення, вони попросили допомоги у керівництва області. Але тригодинне обговорення за круглим столом у Рівненській ОДА не дало ніяких результатів. По сім представників від адміністрації, голови Млинівської ОТГ та гімназії визначали всі "за" і "проти" об’єднання шкіл . Ще близько 40 осіб, які проти закриття гімназії, сиділи в залі і також озвучували свої аргументи.
Голова Млинівської ОТГ Дмитро Левицький переконував присутніх, що
злиття навчальних закладів зекономить енергоресурси і дасть можливість облаштувати мистецько-спортивний комплекс для школярів та дитячий садок у звільнених приміщеннях гімназії.
Педагогічний колектив гімназії доводив, що
у них дуже високий рівень освітніх послуг, зокрема навчання французькій мові і школа навіть є членом Французького альянсу. І через об'єднання закладів постраждають їхні учні.
Зі слів педагогів заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зробила висновок, що головна причина конфлікту - непоінформованість батьків та педагогів. Адже у зв'язку з освітньою реформою вже не існуватиме закладів нового типу, до яких нині відносять гімназії.
Погодьтесь, що, очевидно, мало спілкуєтеся з громадськістю, якщо виникла така конфліктна ситуація. І, мабуть, більше треба було говорити і роз’яснювати, щоб мешканці розуміли, що буде через рік чи через два роки, - звернулася вона до голови Млинівської ОТГ Дмитра Левицького .
Світлана Богатирчук-Кривко також зауважила, що, відповідно до закону про децентралізацію, рішення щодо об'єднання навчальних закладів можуть прийняти виключно депутати ОТГ.
Тож крапку в цьому питанні вони поставлять на сесії 26 червня.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Звільнення виховательки на Рівненщині стало безпрецедентною справою для адвокатів (ВІДЕО)
Що замість табеля даватимуть першокласникам Рівного (ФОТО)
Школярі у Рівному отримуватимуть стипендію (ФОТО)
Яке «підводне каміння» може бути в приватних школах на Рівненщині
РОЛІ у Рівному перепрофілювали (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК