Результату - нуль: у Рівненській ОДА пробували вирішити освітній конфлікт

Але сторони так і не обрали шлях вирішення проблеми

У Млинові не можуть знайти вихід з освітнього конфлікту. Про нього ми писали  у публікації «Винні політики?»: про освітній конфлікт у райцентрі на Рівненщині. Коротко його суть: 

керівництво ОТГ виступає за те, щоб об'єднати місцеві школу №3 та гімназію, створивши на базі першого закладу опорну школу. А батьки школярів гімназії та педагоги цього закладу - проти. 

Щоб прийняти якесь рішення, вони попросили допомоги у керівництва області. Але тригодинне обговорення за круглим столом у Рівненській ОДА не дало ніяких результатів. По сім представників від адміністрації, голови Млинівської ОТГ та гімназії визначали всі "за" і "проти" об’єднання шкіл . Ще близько 40 осіб, які проти закриття гімназії, сиділи в залі і також озвучували свої аргументи.

Голова Млинівської ОТГ Дмитро Левицький переконував присутніх, що

злиття навчальних закладів зекономить енергоресурси і дасть можливість облаштувати мистецько-спортивний комплекс для школярів та дитячий садок у звільнених приміщеннях гімназії.

Педагогічний колектив гімназії доводив, що 

у них дуже високий рівень освітніх послуг, зокрема навчання французькій мові і школа навіть є членом Французького альянсу. І через об'єднання закладів постраждають їхні учні.

Зі слів педагогів заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зробила висновок, що головна причина конфлікту - непоінформованість батьків та педагогів. Адже у зв'язку з освітньою реформою вже не існуватиме закладів нового типу, до яких нині відносять гімназії.

Погодьтесь, що, очевидно, мало спілкуєтеся з громадськістю, якщо виникла така конфліктна ситуація. І, мабуть, більше треба було говорити і роз’яснювати, щоб мешканці розуміли, що буде через рік чи через два роки, - звернулася вона до голови Млинівської ОТГ Дмитра Левицького .

Світлана Богатирчук-Кривко також зауважила, що, відповідно до закону про децентралізацію, рішення щодо об'єднання навчальних закладів можуть прийняти виключно депутати ОТГ. 

Тож крапку в цьому питанні вони поставлять на сесії 26 червня.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень