З Північного на кладовище «Нове» поїде тролейбус

Для цього необхідно придбати гібридний тролейбус, який зможе частково працювати без контактної мережі

За словами начальника міського управління транспорту та зв’язку Віталія Миронюка, у Рівному хочуть з’єднати Північний з кладовищем «Нове», оскільки від торгового центру «Фоззі» до цвинтаря тролейбусного сполучення нема. Будувати контактну мережу на цих ділянках – дорого.

Тож нині в управлінні транспорту порахували, аби побудувати контактну мережу на Північному (це майже три кілометри), необхідно понад 16 мільйонів навіть без тягової підстанції. Тому, за словами Віталія Миронюка, реальний вихід із цієї ситуації - придбати два гібридні тролейбуси, які працюють на електричному і дизельному приводі.

Разом з тим, уже практично завершено розширення дороги біля 12-ої школи, що дозволить уже найближчим часом зв’язати Північний з центральним автовокзалом.

За матеріалами газети "7 днів"

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень