Громадський транспорт Рівного їздитиме з GPS

Встановить пристрої житомирська фірма

[media=50993]

Громадський транспорт Рівного з Нового року буде обладнаний GPS-навігаторами. Місту це обійдеться у 70 тисяч гривень. Про це на засіданні бюджетної комісії розповів начальник управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк. Він зауважив, що встановленням приладів займатиметься житомирська фірма:

 - Приватні перевізники за власний кошт будуть встановлювати прилади GPS, а тролейбусне управління перший етап, тобто 35 в цьому році і 45 на наступний рік.

Зауважимо, що загалом пристроями GPS навігації буде обладнано 300 автобусів та 80 тролейбусів. Це дозволить контролювати рух кожної транспортної одиниці.

Пан Миронюк також додав, що ця ж фірма запропонувала місту так звану «розумну зупинку» вартістю 120 тисяч гривень.

Її планується встановити у центрі міста поблизу центрального універмагу. Вона буде обладнана електронним табло, яке буде повідомляти пасажирів про час прибуття транспорту кожного із маршрутів.

[media=49368]

Крім того, зупинка буде мати безпровідний інтернет та можливість підзарядки мобільних телефонів. 

[media=49369]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень