З рівненського «пентагону» зроблять елітний пансіонат для пенсіонерів

Пентагоном прозвали недобудоване у період СРСР приміщення райкому

Йдеться про закинутий вже 27 років довгобуд райкому у райцентрі Гоща.

Добудувати його і перетворити на пансіонат для літніх людей хоче інвестор - ТОВ “Рівнеміськбуд”. У товаристві кажуть, що

приміщення цілком придатне для добудови та подальшої експлуатації після заміни певної частини цегли на верхніх поверхах та вжиття додаткових заходів з будівництва. 

До добудови приміщення обіцяють залучати будівельників з Гощі, а в майбутньому пансіонаті створити близько 100 робочих місць для медпрацівників, адмінперсоналу, садівників тощо. 

Забудовник обіцяє, що умови перебування у майбутньому закладі відповідатимуть рівню 4-зіркового готелю. Тож, вочевидь, заклад буде розрахований винятково на заможних людей.

За інформацією Гощанської селищної ради 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень