З’явились кадри паніки та евакуації з Донецька: люди штурмують автозаправки і банкомати (ФОТО/ВІДЕО)

Кілька годин тому там оголосили евакуацію

Після заяви самозваного «глави ДНР» Дениса Пушиліна про масове вивезення жителів окупованих бойовиками територій у сусідню Ростовську область РФ, у Донецьку почалася паніка. Люди взяли в облогу відділення банків та банкомати, а водії штурмують автозаправки.

У всіх районах окупованого міста спостерігаються величезні черги біля банкоматів, люди квапляться зняти свої кошти з карток, адже невідомо, що буде завтра.

Тим часом на кордоні з Росією утворилися кілометрові черги автомобілів, на яких мешканці намагаються покинути так звані республіки.

Також є інформація про вибух у Донецьку.

 

За попередніми даними там вибухнула машина начальника т.зв. «народної міліції ДНР» Синенкова.

https://youtu.be/UO-4LY5PSXM

Є інформація, що бойовики дозволяють виїхати не всім. Зокрема, по місту є такі оголошення:

Глави бойовиків “ДНР” і “ЛНР” зробили заяви про масову евакуацію місцевого населення в Ростовську область.

Однак, у Кремлі заявили, що нічого не чули про евакуацію населення, а місцеві жителі повідомили журналісту УНН, що паніка “фейкова”, і ніхто не збирається залишати Донецьк.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень