З якої дати зміняться тарифи на газ для населення

Експерти впевнені, 7,96 грн за куб надто низька ціна

Тарифи на газ для населення зростуть, і станеться це очевидно після опалювального сезону. До цієї дати діє урядовий мораторій, який забороняє підіймати ціни на комунальні послуги, й зокрема на газ.

З найбільшою ймовірністю ціни на газ зростуть 1 травня 2023 року.

Так вважає голова комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. За його словами, тариф для населення невиправдано низький. 98% побутових споживачів купують газ у «Нафтогазі», за ціною у 7,96 грн за куб.

З економічної точки зору тарифи на газ треба підіймати вже. Але є принципова позиція влади – тримати тариф незмінним до завершення опалювального сезону. Тобто споживачі можуть бути певними, що кінця квітня 2023 року тарифи не зростуть.

Позиція президента – до кінця квітня тарифи на газ не змінювати. Але зрозуміло, що потім вони повинні зрости. Їх треба було підіймати ще раніше, адже ситуація з бюджетом буде складна. Податкові надходження не покривають навіть військових витрат, - каже Данило Гетманцев.

Джерело: cxid.info

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень